RSD 2,190.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-1134
LG 43UK6750 , LG 43UK6500AUA , LG 43UK6500 , LG 43UK6950PLB , LG 43UM75 , LG 43UM7600PLB , LG 43UM76007 , LG 43UM7600 , LG 43UM751C , LG 43UM7500PLA , LG 43UM7600PLB , LG 43UM76007 , LG 43UM7600 , LG 43UM751C , LG 43UM7500PLA , LG 43UM7600PLB , 43UK6520, 43UK6500PLB, 43UK6520PSA, 43UK6750, 43UK6510PSF, 43UK6950PLB, 43UK6500MLA
| BREND: | LG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:8 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 3A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 43" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 446mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OVALNA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-1134, LG 43UK6500 LED TRAKE"
OZNAKE SA LED TRAKA :
3pcs X SSC_43UK65(LGD)_8LED_SVL430A62 SSC_Trident_43UK65 , AGM76191801
ODGOVARAJU MODELU PANELA :
HC430DQG-SLUR1-A14X , HC430DQG-SLUR2-A14X , H430DCQG-SLXR1 , HC430DQG-ABXR1 , HC430DQGSLUR1A14X , HC430DQGSLUR2A14X , H430DCQGSLXR1 , HC430DQGABXR1
Prijava