RSD 8,500.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-1153
LG 82UM7600PLB, 82UM8070PUA, 82UN8570PUC, 82UM7570
| BREND: | LG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6, B:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 6A+6B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 82" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 449mm, 468mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OVALNA |
| VOLTAŽA: | 6V |
Informacije o proizvodu "ES-1153, LG 82UM7600PLB, 82UM8070PUA LED TRAKE"
OZNAKE SA LED TRAKA :
EAV64996401 Y19.5 82UM75_A_S Y19.5 82UM75_A_REV00_191217
EAV64996501 Y19.5 82UM75_B_S Y19.5 82UM75_B_REV00_191217
Prijava