RSD 500.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
| BREND: | PHILIPS |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 32" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 614mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-1214, PHILIPS 32PFS5823 LED TRAKE"
LED Trake ES-1214 / PHILIPS 32PFS5823 (Set 2 kom)
Profesionalni set LED traka za pozadinsko osvetljenje 32" televizora brendova Philips i Finlux. Komplet se sastoji od 2 identične trake sa već nanesenom termički provodljivom dvostrano lepljivom trakom, koja obezbeđuje brzu montažu u servisu i stabilno hlađenje dioda tokom rada.
Tehničke specifikacije
Oznaka kompleta: ES-1214
Kodne oznake na trakama: GJ-2K18-315-D206-CSP-V5, 01U33-A
Broj traka u setu: 2 komada (sve trake u setu su identične, A tip)
Broj dioda po traci: 6 LED
Radni napon diode: 3V
Dužina LED trake: 614 mm / 615 mm
Tip sočiva: Okrugla
Samolepljiva traka: Da (termo-provodljiva pozadina)
Brend: PHILIPS
Kompatibilnost sa panelima
Ovaj set pozadinskog osvetljenja je direktno kompatibilan sa sledećim modelima ekrana:
TPT315B5-FHBN0.K
TPT315B6
Podržani modeli televizora
Komplet pokriva širok spektar Philips i Finlux 32" televizora (HD i Full HD serije):
Philips modeli
Philips 32PFS5803 / 32PFS5803/12
Philips 32PFS5823 / 32PFS5823/12
Philips 32PFS5863/12
Philips 32PFS6805
Philips 32PHH4101/88
Philips 32PHH4201/88
Philips 32PHS4012
Philips 32PHS4112
Philips 32PHS4504/12
Philips 32PHS5502
Philips 32PHS5505
Philips 32PHS5525
Philips 32PHS6605
Philips 32PHT4112/12
Philips 32PHT4203/12
Philips 32PHT4503
Prijava