RSD 2,200.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-1224
OZNAKA SA TRAKE : SVK420AJ1_WIC0P_7LED_Rev03_20230501, 303CX500062, I0512H, 004417, M1CX1, A105C3
PHILIPS 42PFS4012-12, 42PFS4012/12, 42PFS4012
| BREND: | PHILIPS |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:7 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 4A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 42" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 757mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-1224 -PHILIPS 42PFS4012/12 LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
SVK420AJ1_WIC0P_7LED_Rev03_20230501, 303CX500062, I0512H, 004417, M1CX1, A105C3Prijava