RSD 800.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
ARIELLI 32DN5T2 ver2
ADLER 32AE6000, LE-32D2A es150
FAVORIT 32DN4P4T2HD, 32DN4M3T2A-44HD, 32DN4M3T2A-70HD
FOX 32DLE60, 32DLE262, 32DLE288, 32DLE268 GOLD LSC320AN10, 32DLE272, 32DLE278 GOLD, 32DLE282, 32DLE62, 32DLE468, 32DLE462
NET NET3032SMART VER1
SKYTECH 32WWT2, 32WWT5, 32T2WWT5
STELLA S32D40, S32D42T2, S32D48A
VOLT 32VHD20BS ver1 , 32VHD20BA ver1
| BREND: | ADLER, ARIELLI, FAVORIT, FOX, NET, SKYTECH, STELLA |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 32" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 580mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 6V |
Informacije o proizvodu "ES-150, STELLA, FOX 32 32DLE262 32DLE462 S32D42T2 LED TRAKE"
LED Trake ES-150 / FOX, STELLA, ARIELLI 32" (Set 2 kom)
Univerzalni komplet LED traka za pozadinsko osvetljenje 32" televizora velikog broja brendova (Fox, Stella, Arielli, Favorit, Adler i drugi). Set sadrži 2 identične trake izrađene na aluminijumskoj podlozi sa već nanesenom termički provodljivom dvostrano lepljivom trakom, koja omogućava brzu montažu, stabilan rad i odlično hlađenje 6V dioda.
Tehničke specifikacije
Oznaka kompleta: ES-150
Kodne oznake na trakama: MS-L1343 V2 / MS-L1343 / MS-L2430 / MS-L2202 V2 / RF-BU320E30-0601S-02 A2 / JL.D32061330-081AS-M / JL.D32061330-315DS-M_V01 / MS-L1074 2*6_3030_300MA_36V
Broj traka u setu: 2 komada (2 $\times$ A tip)
Broj dioda po traci: 6 LED
Ukupan broj dioda u TV-u: 12 LED
Radni napon diode: 6V
Dužina LED trake: 580 mm (577 mm)
Tip sočiva: Okrugla
Samolepljiva traka: Da (termo-provodljiva pozadina)
Brend: FOX / STELLA / ARIELLI / FAVORIT / ADLER / SKYTECH / NET / VOLT / ALLVIEW / ROMSAT
Podržani modeli televizora
Komplet pokriva izuzetno širok asortiman 32" televizora na našem tržištu:
FOX
Fox 32DLE60 / 32DLE62
Fox 32DLE262 / 32DLE268 GOLD (Panel: LSC320AN10)
Fox 32DLE272 / 32DLE278 GOLD
Fox 32DLE282 / 32DLE288
Fox 32DLE462 / 32DLE468
STELLA
Stella S32D40
Stella S32D42T2
Stella S32D48A
ARIELLI
Arielli 32DN5T2 ver2
Arielli LED-32DN6T2
Arielli 32FLEA99T2SM
FAVORIT
Favorit 32DN4P4T2HD
Favorit 32DN4M3T2A-44HD
Favorit 32DN4M3T2A-70HD
ADLER
Adler 32AE6000
Adler LE-32D2A
SKYTECH
Skytech 32WWT2
Skytech 32WWT5
Skytech 32T2WWT5
ALLVIEW / ROMSAT / BLUALTA
Allview 32ATC5000-H
Romsat 32HMC1720T2
Blualta BL-F32-HD / BL-F32S-HD
Ostali modeli
NET NET3032SMART VER1
VOLT 32VHD20BS ver1 / 32VHD20BA ver1
Prijava