RSD 1,180.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
SAMSUNG UE32J5205 , UE32J5250 , UE32J5000 , UE32J4570 , UE32J4510 , UE32J4500 , UN32J5003AFXZC , UE32M5075AUXXC , UE32M5005AWXXC , UE32M5000AKXZT , UE32J5200AW , UE32J5000AW , UE32J6000 , UE32T5370AU UE32J4570 , UE32J4510 , UE32J4500 , UE32J5003AFXZC , UE32M5075AUXXC , UE32M5005AWXXC , UE32M5000AKXZT , UE32J5200AW , UE32J5000AW , UE32J6000 , UE32T5370AU….
UE32J5000AWXXH
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:7 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 32" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 620mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-156, SAMSUNG UE32J5000 LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
V5DN-320SM1-R2 7LED 2015SVS32 LM41-00134A_LM41-00147A LM41-00618A BN96-36235A BN96-36236A BN96-43667A
ODGOVARA MODELU PANELA :
CY-JJ032BGLV6H , CY-JJ032BGE-R1 , CY-JJ032BGLV4H , CY-JM032BGER2V
Prijava