RSD 4,400.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-158
SAMSUNG UE55JU6400, UE55JU6435U, UE55JU6750, UE55JU6472U, UE55JU6580U, UE55MU6272, UE55MU6300, UE55MU6100, UE55JU6450U, UE55JU6050U, UE55JU6070UXZG, UE55JU6470U, UE55JU6570U, UE55JU6610U, UE55JU7000T, UE55JU7500T, UE55KU7350U, UE55MU7350U, UE55KU6000K, UE55KU6000WXXH, UE55JU6740, UE55JU6745, UE55JU6500WXXH, ue55ju6070 UE55KU6300, UE55KU6079, UE55JU6440, UE55JU6072, UE55MU6102KXXH, UE55KU6170UXZG, UE55JU7590, UE55KU6020, UE55JU7580, UE55JU7505, UE55MU6179, UE55MU6175, UE55MU6172, UE55JU6560UXZG, UE55JU6415, UE55JU6400, UE55JU6430, UE55JU6465, UE55KU6490, UE55JU6530, UE55JU6075, UE55KU6179UXZG, UE55KU6070, UE55JU6550u, UE55JU6480, UE55JU7080, UE55JU7090TXZG, UA55MU6100, UE55MU6122K, UE55MU6192, UN55MU6350, UE55JU6495, UE55JU6640U, UE55JU6515, UE55KU6075, UE55JU6675, UE55JU7000LXXH, UE55JU7000T, UE55KU6072U, UE55MU6199, UE55KU6050, UE55MU6222K
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6, B:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 6A+6B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 55" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 491mm, 635mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-158, SAMSUNG 55JU6000 55MU6050 LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
V5DU-550DCAB-R1
Prijava