RSD 1,300.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
| BREND: | LG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:5, B:5, C:5, D:5 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 3A+2B+3C+2D |
| DIJAGONALA EKRANA: | 42" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 392mm, 408mm, 428mm, 444mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-192, LG 42LN5200 42LN5204 LED TRAKE"
LED Trake ES-192 / LG 42LN5200 42LN5204 (Set 10 kom)
Profesionalni komplet LED traka za pozadinsko osvetljenje 42" Full HD televizora brenda LG iz specifične LN serije. Ovaj komplet se sastoji od ukupno 10 traka koje se međusobno spajaju u 5 horizontalnih linija. Koristi asimetričnu podelu sa L1, L2, R1 i R2 trakama kako bi se postigao idealan raspored dioda preko cele površine ekrana. Trake su izrađene na aluminijumskoj podlozi sa već nanesenom termički provodljivom dvostrano lepljivom trakom za stabilno i dugotrajno hlađenje 3V dioda.
Tehničke specifikacije
Oznaka kompleta: ES-192
Kodne oznake na trakama (LG Innotek): 42" V13 Cdms Rev1.0
Kataloški brojevi (LG Part Number / Kit): AGF78379401
Oznake pojedinačnih traka:
L1 Tip: 6916L-1402A (dužina 428 mm)
R1 Tip: 6916L-1403A (dužina 444 mm)
L2 Tip: 6916L-1404A (dužina 392 mm)
R2 Tip: 6916L-1405A (dužina 408 mm)
Sastav kompleta: Ukupno 10 traka:
3 L1 tip + 3 $\times$ R1 tip (formiraju 3 linije)
2 L2 tip + 2 $\times$ R2 tip (formiraju 2 linije)
Broj dioda po traci: Svaka pojedinačna traka (L1, R1, L2, R2) sadrži po 5 LED dioda
Ukupan broj dioda u TV-u: 50 LED (10 dioda po spojenoj horizontalnoj liniji)
Radni napon diode: 3V
Tip sočiva: Okrugla
Samolepljiva traka: Da (termo-provodljiva pozadina)
Brend: LG
Podržani modeli televizora
Komplet je namenjen specifičnim modelima iz LG LN52xx serije:
LG 42LN5200
LG 42LN5200-ZA (Oznake sufiksa: BEUYLJG, BPIYLJG)
LG 42LN5204
LG 42LN5204-ZA (Oznaka sufiksa: BEUYLJG)
VAŽNA NAPOMENA ZA PREPOZNAVANJE: Ovi specifični modeli LG televizora (42LN5200 i 42LN5204) rade na spoljni adapter od 19V (nemaju klasičnu mrežnu ploču u kućištu). To je ujedno i najbolji i najsigurniji način za raspoznavanje da televizor koristi upravo ovaj model LED traka, čime se izbegava greška pri naručivanju u odnosu na standardne 42LN serije koje idu direktno na 220V.
Prijava