RSD 450.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
| BREND: | ORION |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:10 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 32" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 570mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-213, ORION LED3257 LED TRAKE"
LED Trake ES-213 / ORION LED3257 (Set 2 kom)
Profesionalni komplet LED traka za pozadinsko osvetljenje 32" High Definition (HD) televizora brendova Orion, Sanyo, Awox i Kruger&Matz. Ovaj set se sastoji od 2 identične trake sa gustom konfiguracijom od 10 dioda po traci. Trake su izrađene na kvalitetnoj aluminijumskoj podlozi sa fabrički nanesenom termički provodljivom dvostrano lepljivom trakom, čime je obezbeđeno pouzdano odvođenje toplote sa 3V dioda i stabilan rad pozadinskog osvetljenja.
Tehničke specifikacije
Oznaka kompleta: ES-213
Kodne oznake na trakama: DG315D10-ZC15C-02 / KJ315D10-ZC14F-03
Kataloški brojevi (Fabrički kodovi): 303KJ315034 / E348423 / D227PGHBYZF6A
Sastav kompleta: Ukupno 2 trake (2 $\times$ A tip) – obe trake u setu su potpuno identične
Broj dioda po traci: 10 LED
Ukupan broj dioda u TV-u: 20 LED
Dužina LED trake: 570 mm (571 mm)
Radni napon diode: 3V
Tip sočiva: Okrugla
Samolepljiva traka: Da (termo-provodljiva pozadina)
Brendovi: ORION / SANYO / AWOX / KRUGER&MATZ
Kompatibilnost sa panelima
Ovaj komplet pozadinskog osvetljenja je direktno namenjen za sledeći model ekrana (matrice):
DLED32DH3101005.B
Podržani modeli televizora
Zahvaljujući širokoj primeni ove šasije kod različitih proizvođača, komplet pokriva sledeće 32-inčne modele:
Orion & Sanyo
Orion LED3257
Sanyo 32" modeli (bazirani na navedenoj ZC14F / ZC15C platformi)
Ostali brendovi
Awox 3282
Kruger&Matz KM0315LDHH44
Prijava