RSD 500.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
ACRONN LED3201
ADLER LE-32D1 ver 1, LE-32T2H, LE32T2H18C, DTV 3218H, LE-3218H
DAEWOO ET32H1B
FOX 32LE300D ver1
FUEGO 32CY1
| BREND: | ACRONN, ADLER, DAEWOO, FOX, FUEGO |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:10 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 32" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 570mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-214, ADLER LE-32D1 LED TRAKE"
LED Trake ES-214 / ADLER LE-32D1 (Set 2 kom)
Profesionalni komplet LED traka za pozadinsko osvetljenje 32" High Definition (HD) televizora različitih brendova kao što su Adler, Fox, Daewoo, Fuego i Acronn. Ovaj specifični set se sastoji od samo 2 dugačke trake koje nose po 10 dioda, pružajući ravnomerno osvetljenje ekrana duž cele šasije. Trake su izrađene na stabilnoj aluminijumskoj podlozi koja obezbeđuje pouzdano hlađenje 3V dioda tokom rada.
Tehničke specifikacije
Oznaka kompleta: ES-214
Kodne oznake na trakama: MBL-32035D210DH1
Sastav kompleta: Ukupno 2 trake (2 $\times$ A tip) – obe trake u setu su potpuno iste
Broj dioda po traci: 10 LED
Ukupan broj dioda u TV-u: 20 LED
Dužina LED trake: 570 mm
Radni napon diode: 3V
Tip sočiva: Okrugla
Samolepljiva traka: Ne (potrebno je naneti termo-provodljivu dvostranu traku ili termički lepak prilikom ugradnje)
Brendovi: ADLER / FOX / DAEWOO / FUEGO / ACRONN
Podržani modeli televizora
Ovaj komplet pozadinskog osvetljenja se koristi u velikom broju 32-inčnih modela niže i srednje klase na našem tržištu:
Adler
Adler LE-32D1 (Verzija 1)
Adler LE-32T2H
Adler LE32T2H18C
Adler DTV 3218H
Adler LE-3218H
Fox & Daewoo
Fox 32LE300D (Verzija 1)
Daewoo ET32H1B
Fuego & Acronn
Fuego 32CY1
Acronn LED3201
Prijava