RSD 4,200.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-3089
PHILIPS 47PFH4109/88, 47PFL5708, 47PFL3188H/12, 47PFL4398H/12, 47PFG4109, 47PFK4109/12
| BREND: | PHILIPS |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:3, B:4 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 4A+4B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 47" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 421mm, 483mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 6V |
Informacije o proizvodu "ES-3089, PHILIPS 47PFH5708 LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
CL-47-D07-R-V2/4 / CL-47-D07-L-V2/4
Prijava