RSD 4,500.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-3131
SAMSUNG UE58AU7100UXUA UE58AU7110KXXU UE58AU7160UXRU UE58AU7172UXXH UE58AU7175UXXC UE58AU7570UXRU UE58TU7100KXXU UE58TU7100UXMI UE58TU7100UXSQ UE58TU7100UXTK UE58TU7100UXUA UE58TU7100WXXN UE58TU7102KXXH UE58TU7105KXXC UE58TU7110KXXU UE58TU7160UXRU UE58TU7170SXXN UE58TU7170UXZG UE58TU7172UXXH UE58TU7175UXXC UE58TU7190UXZG UE58TU7570UXRU UN58TU7100 , UN58TU7000 , UN58TU702
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6, B:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 4A+4B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 58" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 554mm, 591mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | KOCKASTA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-3131, SAMSUNG UE58TU7172 LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
V0T7-580SMA-R0 BN96-50458A / V0T7-580SMB-R0 BN96-50459A
ODGOVARA MODELU PANELA :
CY-BT058HGCV1H , CY-BT058HGPV1V
Prijava