RSD 1,440.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
| BREND: | VOX |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:8 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 3A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 40" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 767mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-3173, VOX 40DSA311G LED TRAKE"
LED Trake ES-3173 / VOX 40DSA311G (Set 3 kom)
Profesionalni komplet LED traka za pozadinsko osvetljenje 40-inčnih (102 cm) LED televizora brenda VOX. Ovaj servisni set projektovan je za pouzdanu i brzu reparaciju panela sa direktnim osvetljenjem (Direct LED). Sve trake u kompletu su izrađene na krutoj aluminijumskoj podlozi visokog kvaliteta sa fabrički nanesenom termički provodljivom dvostrano lepljivom trakom, koja obezbeđuje optimalnu disipaciju toplote sa 3V dioda i garantuje dugotrajan rad televizora nakon servisa.
Tehničke specifikacije
Oznaka kompleta: ES-3173 (Kataloška oznaka Eastern Star: 3173)
Glavne fabričke oznake sa LED traka:
JL.D40081330-083BS-M
Interna servisna šifra zamenske fabrike: LT-310
Sastav kompleta: Ukupno 3 trake (3 x Tip A) – sve tri trake u setu su monolitne, jednodele i potpuno identične
Broj dioda po traci: 8 LED dioda (Ukupno u televizoru: 24 LED diode)
Dužina LED trake: 767 mm (alternativna fabrička specifikacija navodi 766 mm)
Radni napon metode/diode: 3V
Tip sočiva: Okrugla (standardna prozirna konveksna optika za pravilan svetlosni fluks i ujednačenu distribuciju svetlosti bez pojave tamnih mrlja)
Samolepljiva traka na pozadini: Da (fabrička termo-provodljiva pozadina)
Brend: VOX
Kompatibilnost sa panelima
Ovaj komplet pozadinskog osvetljenja je fabrički uparen i prilagođen sledećim 40" modelima ekrana:
V400HJ6-PE1 (i srodnim varijacijama Chimei Innolux panela)
Podržani modeli televizora
Komplet pokriva izuzetno popularan i masovno zastupljen 40-inčni model brenda VOX:
VOX 40DSA311G
Prijava