RSD 6,000.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-3422
OZNAKE SA LED TRAKE: HD750M1U71-L1-2019101101 SVH750A69 CRH-BX75M1U713030T14109AA-REV1.3
| BREND: | HISENSE |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:10 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 14A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 75" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 744mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | KOCKASTA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-3422 HISENSE HD750M1U71SVH750A69 LED TRAKE"
OZNAKE SA LED TRAKE: HD750M1U71-L1-2019101101 SVH750A69 CRH-BX75M1U713030T14109AA-REV1.3
Prijava