RSD 2,500.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-3779
ADLER LE-43T200
| BREND: | ADLER |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:10 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 4A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 43" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 771mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-3779 ADLER LE-43T200 LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE : HL-2A420A28-1001S-01 A1
ADLER LE-43T200
Prijava