RSD 2,700.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-380
SAMSUNG UE40JU6700 , UE40JU7000 , UE40MU6172 , UE40JU6400 , UE40KU6100 , UE40MU6100 , UE40JU6440 , UE40JU6470 , UE40JU6435 , UE40JU6480 , UE40JU6485 , UE40JU6450 , UE40JU6495 , UE40JU6410 , UE40JU6700 , UE40JU6770 , UE40JU6740 , UE40JU6750 , UE40JU6742 , UE40KU6100 , UE40KU6070 , UE40KU6020 , UE40KU6179 , UE40KU6000 , UE40KU6300 , UE40MU6105 , UE40MU6175 , UE40MU6100 , UE40MU6120 , UE40MU6195 , UE40MU6125 , UE40MU6170 UE40JU6440 , UE40JU6470 , UE40JU6435 , UE40JU6480 , UE40JU6485 , UE40JU6450 , UE40JU6495 , UE40JU6410 , UE40JU6700 , UE40JU6770 , UE40JU6740 , UE40JU6750 , UE40JU6742 , UE40KU6100 , UE40KU6070 , UE40KU6020 , UE40KU6179 , UE40KU6000 , UE40KU6300 , UE40MU6105 , UE40JU6700 , UE40MU6172 , UE40JU6400 , UE40KU6100 , UE40MU6100 , UE40JU6445 , UE40JU6510 , UE40JU6550 , UE40JU6640 , UE40JU6650 UE40JU6655 , UE40JU6670 , UE40JU6640
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:4, B:5 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 5A+5B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 40" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 376mm, 440mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-380, SAMSUNG 40JU 40MU6170 LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
V5DU-400DCB-R1
Prijava