RSD 2,700.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-3811
PANASONIC TX-40AX630B , TX-40AX630E , TX-40AXW634 , TX-40AX630B , TX-40AX630E , TX-40AXW634 , TX-40AS640E , TX-40AX630B , TX-40AX630E , TX-40AXW634 , TX-40AX630B, TX-40AX630, TX-40AXR630, TX-40AX630E, TX-40AXW634, TX-40AS640E
| BREND: | PANASONIC |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:5, B:5 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 5A+5B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 40" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 369mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | KOCKASTA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-3811, PANASONIC TX-40AX630B LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE :
BX-40S08E07-4BBH4-0-Q-43I-0988 & BX-40S08E06-4BBH4-0-Q-43I-0071 , EX-40S11E03-2AAF2-0-1-53U-1952 — EX40S11E04-2AAF2-0-1-53U-0758
ODGOVARA MODELU PANELA :
L5EDDYY00686 , 96.40S11.002
Prijava