RSD 1,400.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-4095
OZNAKA SA TRAKE : RF-BS430S30-0601S-01 AM
ALPHA 43D5TDG 43D5TFS
MAX E43CH-S
| BREND: | ALPHA, MAX |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 3A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 43" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 803mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 6V |
Informacije o proizvodu "ES-4095 - ALPHA 43D5TDG 43D5TFS LED TRAKE"
OZNAKA SA TRAKE : RF-BS430S30-0601S-01 AM
Prijava