RSD 1,880.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-4096
VIVAX LED TV-39LE76T2
| BREND: | VIVAX |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:8 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 4A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 39" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 775mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-4096, VIVAX LED TV-39LE76T2 LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE :
MX385D08-ZC21FG-02, 303MX385031Prijava