RSD 4,000.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-634
SAMSUNG UE65TU7020 , UE65AU7192 , UE65TU7070 , UE65TU7190 , UE65TU7110 , UE65TU7125 , UE65TU7172 , UE65TU7090 , UE65TU7092 , UE65TU8002 , UE65TU8000 , UE65TU8005 , UE65TU8070 , UE65TU7002 , UE65TU7020 , UE65TU7070 , UE65TU7190 , UE65TU7110 , UE65TU7125 , UE65TU7172 , UE65TU7090 , UE65TU7092 , UE65TU8002 , UE65TU8000 , UE65TU8005 , UE65TU8070 UE65TU7020 , UE65TU7070 , UE65TU7190 , UE65TU7110 , UE65TU7125 , UE65TU7172 , UE65TU7090 , UE65TU7092 , UE65TU8002 , UE65TU8000 , UE65TU8005 , UE65TU8070 , UE65TU7020 , UE65AU7192 , UE65TU7070 , UE65TU7190 , UE65TU7110 , UE65TU7125 , UE65TU7172 , UE65TU7090 , UE65TU7092 , UE65TU8002 , UE65TU8000 , UE65TU8005 , UE65TU8070 , UE65TU7002 , UE65TU7022 , UE65TU7000KXXU , UE65TU7020KXXU , UE65TU7100KXXU , UE65TU7000KXXU , UE65TU7020KXXU , UE65TU7100KXXU , UE65TU7500 , UE65TU8000KXXU , UE65TU8300KXXU , QE65Q60TAUXXU , UE65TU7072U , UE65TU7172U , UE65TU8072U , UN65TU8000FXZA , UN65TU7000FXZA , UN65TU8200FXZA , UN65TU700DFXZA , QN65Q60TAFXZA , UE65TU7500 , UE65TU8000KXXU , UE65TU8300KXXU , QE65Q60TAUXXU , UE65TU7072U , UE65TU7172U , UE65TU8072U , UN65TU8000FXZA , UN65TU7000FXZA , UN65TU8200FXZA , UN65TU700DFXZA , QN65Q60TAFXZA
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6, B:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 5A+5B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 65" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 616mm, 685mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | KOCKASTA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-634, SAMSUNG UE65TU7092U LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE :
BN96-50313A / BN96-50314A 10pcs , 5pcs X BN96-50313A / SVC650AG6_R & 5pcs X BN96-50314A / SVC650AG6_L , JL. D650A1330-408AR-M_V02 / JL. D650A1330-408AL-M_V02ODGOVARA MODELU PANELA :
CY-BT065HGHV1H , CY-GT065HGLV1H , CY-GT065HGHV2H , CYBT065HGHV1H , CYBT065HGHV2H , CYBT065HGHV3H , CYBT065HGHV4H , CYBT065HGHVBH , CYBT065HGHV5H , CYGT065HGLV1H , CYGT065HGLV2H , CYGT065HGLV3H , CYGT065HGLV4H , CYGT065HGLV5H , CYGT065HGLVBH , CYBT065HGHV1H , CYBT065HGHV2H , CYBT065HGHV3H , CYBT065HGHV4H , CYBT065HGHVBH , CYBT065HGHV5H , CYGT065HGLV1H , CYGT065HGLV2H , CYGT065HGLV3H , CYGT065HGLV4H , CYGT065HGLV5H , CYGT065HGLVBH
Prijava