RSD 4,000.00*
Artikal nije na stanju. Dostupan uskoro – pozovite nas.
Broj proizvoda:
ES-635
SAMSUNG UE75TU7120 , UE75TU7121 , UE75TU8070 , UE75TU8072 , UE75TU8005 , UE75TU8000 , UE75TU7092 , UE75TU7090 , UE75TU7170 , UE75TU7002 , UE75TU7020 , UE75TU7175 , UE75TU7025 , UE75TU7072 , LH75BETHLGFXGOL , H75BETHLGFXZA , LH75QETEPGCXGO , LH75QETEPGCXZA , UN75TU7000FXZA , UN75TU700DFXZA , UN75TU8000FXZA , UN75TU8200FXZA UE75TU8070 , UE75TU8072 , UE75TU8005 , UE75TU8000 , UE75TU7092 , UE75TU7090 , UE75TU7170 , UE75TU7002 , UE75TU7020 , UE75TU7175 , UE75TU7025 , UE75TU7072 , LH75BETHLGFXGOL , H75BETHLGFXZA , LH75QETEPGCXGO , LH75QETEPGCXZA , UE75TU7000FXZA , UE75TU700DFXZA , UE75TU8000FXZA , UE75TU8200FXZA
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:4, B:4, C:4 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 6A+6B+6C |
| DIJAGONALA EKRANA: | 75" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 460mm, 510mm, 554mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | NE |
| TIP SOČIVA: | KOCKASTA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-635, SAMSUNG UE75TU7121 LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE :
BN96-50310A / BN96-50311A / BN96-50312A 18pcs , 6pcs X BN96-50310A / LM41-00879A / 915A & 6pcs X BN96-50311A / LM41-00880A / 916A & 6pcs X BN96-50312A / LM41-00881A / 917AODGOVARA MODELU PANELA :
CY-BT075HGEV1H
Prijava