RSD 5,250.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-638
SAMSUNG UE58MU6162 , UN58MU6070 , UE58MU6100 , UE58MU6122 , UE58MU6192 , UA58NU7103KXXM , UA58NU7103KXXS , UA58NU7103WXXY , UE58MU6120KXXU , UE58MU6120WXXN , UE58MU6122KXXH , UE58MU6125KXXC , UE58MU6190UXZG , UE58MU6192UXXH , UE58MU6199UXZG , UN58MU6070FXZA , UN58MU6071FXZA , UN58MU6100FXZA DA01, UN58MU6100FXZC , UN58MU6120FXZX , UN58MU6120GXPE , UN58MU6120GXZD , UN58MU6120GXZS , UN58MU6120KXZL , UN58MU6120PXPA , UN58MU6125FXZX UE58MU6070 , UE58MU6100 , UE58MU6122 , UE58MU6192 , UA58NU7103KXXM , UA58NU7103KXXS , UA58NU7103WXXY , UE58MU6120KXXU , UE58MU6120WXXN , UE58MU6122KXXH , UE58MU6125KXXC , UE58MU6190UXZG
| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:7, B:7 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 7A+7B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 58" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 600mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-638, SAMSUNG 58MU6120 LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE :
V7DU-580DCA-RO
Prijava