RSD 990.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-652
VIVAX LED TV-32LE77, LED TV-32LE78T2S2SM, LED TV-32LE79T2S2G, LED TV-32LE78T2G, LED TV-32LE77SMG LED TV-32LE78T2S2SMG
VOX 32ADS311B, 32ADS311G, LED 32DSA311G, 32ADS314B, 32DSA303B ver2, 32DSA303H ver2, 32DSA311B, LED 32ADS314M ver2, 32ADS314M ver2
| BREND: | VIVAX, VOX |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:6 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 32" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 580mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-652, VOX 32DSA311G LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE :
JL.D32061330-083AS-M
Prijava