RSD 1,330.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-676
VIVAX TV-40LE78T2S2SM, TV-40LE77SM
| BREND: | VIVAX |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:7 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 3A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 40" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 766mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-676, VIVAX 40LE77SM LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE :
JL.D39571330-083AS-M
Prijava