RSD 1,700.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-831
Hisense H43A6200, H43A6250, H43A6100, H43AE6100, 43H6E, 43H6080E, 43R6E
| BREND: | HISENSE |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:8 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 4A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 43" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 780mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | KOCKASTA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-831, HISENSE H43A6100 LED TRAKE"
OZNAKA SA LED TRAKE: JL.D42581330-003AS-M
ODGOVARA MODELU PANELA :
H43AE6250UK TV, JHD425S1U51
Prijava