RSD 4,250.00*
Dostupno, vreme isporuke: 24h
Broj proizvoda:
ES-993
VOX 65DSW400U
TOSHIBA 65U5863DB , 65U6863DG , 65U6663DB , 65U5863DG , 65U6663DG , 65U6863DG , 65UL5A63DG , 65U5863DA , 65VL5A63DB , 65U5863DB , 65U6863DG , 65VL5A63DG
JVC LT-65VU980 , LT-65VU83K , LT-65VU850 , LT-65VUQ83I , LT-65VU83M , LT-65V81LU
MEDION MD32190BE
| BREND: | JVC, OK, TOSHIBA, VOX |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:10 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 10A+1B |
| DIJAGONALA EKRANA: | 65" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 707mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| TIP SOČIVA: | OKRUGLA |
| VOLTAŽA: | 3V |
Informacije o proizvodu "ES-993, VOX 65DSW400U LED TRAKE"
OZNAKA LED TRAKE : JL. D65071330-078AS-M_V02
Prijava