| BREND: | SAMSUNG |
|---|---|
| BROJ DIODA PO TRACI: | A:28 |
| BROJ TRAKA U SETU: | 2A |
| DIJAGONALA EKRANA: | 43" |
| DUŽINA LED TRAKE: | 463mm |
| SA LEPLJIVOM TRAKOM: | DA |
| VOLTAŽA: | 3V |